Strona główna » Najlepsze produkcje filmowe dla dzieci

Najlepsze produkcje filmowe dla dzieci

Najlepsze produkcje filmowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają oglądać bajki. Są to dla nich zawsze wielkie emocje. Przenoszą nasze pociechy w inny świat, pobudzają wyobraźnię, poszerzają horyzonty oraz przekazują wiedzę i wartości życiowe. Przedstawię najlepsze produkcje filmowe dla dzieci.

Pierwszą produkcją filmową wartą wyróżnienia jest kultowa bajka pod tytułem „Król lew”. Ciężko wskazać osobę, która nie zna małego lwa Simby. Pod wpływem intryg swojego stryja musiał uciec, by dorosnąć do świata, w jakim przyszło mu żyć po śmierci ojca. Jest to historia z lat 90 niosąca morał niezależnie od wieku, w jakim się ogląda tę wspaniałą animację.

Druga bajka to: „Mały książę”. Ten film jest przepełniony wartościami. Stanowi ekranizację lektury szkolnej, która wzrusza i porusza temat tego, że to co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Trzecim wyborem jest jeden z klasyków Disneya pod tytułem „Mulan”. Jest to opowieść o córce, która zrobi wszystko, by ratować ojca. Historia oparta na chińskiej legendzie. Bardzo dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa tworzy wspaniały klimat. Przenosi nas w czasy panowania chińskiej dynastii Wei.

Dzisiaj mamy powszechny dostęp do wielu takich dzieł filmowych. Wyróżniają się muzyką, historią i animacją. To tworzy je wyjątkowymi i wartymi obejrzenia. Zachęcają więc do oglądania ze swoimi dziećmi filmów i bajek. Są one przeznaczone dla całej rodziny. Jeśli chcesz oglądać filmy na Ekino z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *